„DZIĘKUJEMY!”

received_281802066497391

W minionym roku szkolnym 2019/2020 w Przedszkolu w Ciasnej i jego oddziałach w Glinicy, w Jeżowej i w Zborowskiem, dzieci poznawały nowe treści, kształciły i rozwijały swoje umiejętności, predyspozycje i talenty. W przedszkolu organizowaliśmy także wiele wyjść, wyjazdów, spotkań, imprez i uroczystości.

W realizację naszych przedsięwzięć bardzo mocno angażowali się Rodzice oferując nam przeróżne formy pomocy. Dyrektor p. Elżbieta Janik i Grono Pedagogiczne przedszkola dziękuje za wsparcie materialne, pomoc w organizacji wielu imprez i przedsięwzięć, transport, oprawę muzyczną, ciekawe zajęcia, wcielanie się w różne role i postaci, pomysły, wypieki, dary natury, upiększenie placu przedszkolnego. Dziękujemy również za trud, poświęcony czas i zaangażowanie w nauczanie zdalne.

Drodzy Rodzice, dzięki Wam to, co było ciekawe, stawało się jeszcze ciekawsze, to, co piękne, było jeszcze piękniejsze, to, co odległe było blisko, to co trudne do wykonania zostało wykonane.

Szczególnie dziękujemy Radom Rodziców za owocną współpracę i zaangażowanie w działania przedszkola,  za wszelką pomoc okazywaną przez cały rok szkolny 2019/2020.

DRODZY RODZICE!

DZIĘKUJEMY, ŻE ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ!